כיצד לבחור בית דפוס


בין אם אתם לקוחות פרטיים או לקוחות עסקיים יוצא לנו לא פעם בחיים להשתמש בשירותי דפוס, הבחירה איפה להדפיס את המוצר שלנו הוא דבר לא פשוט, בכתבה נציין כמה רעיונות שיעזרו לכם בהחלטה. 

 בתי דפוס יש בשפע רק תפתחו מנוע חיפוש וכבר תמצאו מאות עסקים שעוסקים בדפוס, אם אתם צריכים עבודה קטנה כמו כרטיסי ביקור או הזמנות לחתונה לא ממש משנה לאיזה בית דפוס תיגשו תקבלו מענה, חשוב שתבקשו לדעת מתי תקבלו את המוצר ותראו שלא מעקבים לכם את המוצר, במידה ואין לכם עיצוב גרפי להזמנה שלכם או לוגו בקובץ מתאים מומלץ לחפש בית דפוס שנותן גם שירותים גרפיים כך תוכלו לקצר את זמן ההמתנה שלכם ולא תצטרכו להיות מטורטרים בין מיילים של הגרפיקאים ושל בית הדפוס, לרוב תצטרכו לשלם תוספת למעצב הגרפי אך גם פה התוספת תיהיה נמוכה יותר אם תבחרו להשתמש בשירותיו של הגרפקאי שעובד בדפוס. דבר נוסף יש לשאול את בית הדפוס כמה סטייה יש בין הצבעים שנמצאים על המסך ולצבעים שמודפסים בדפוס בפועל, לרוב מדובר בסטייה ממש קטנה אך אתם חייבים לקחת אותה בחשבון. 

במידה ואתם עסק גדול יותר או עסק שעושה מיתוג ומדפיס כמה מוצרים כמו ניירת משרדית, פולדרים , נייר ממותג קאפות ושמשוניות,מעטפות כדאי לחפש בית דפוס שעונה על כל הצרכים שלכם וגם עושה שירותי משלוחים עד לעסק שלכם, תבדקו מה עלות המשלוח, וכמובן במידה ואתם תדפיסו על בסיס קבוע האם תינתן לכם הנחה משמעותית או כלל לא. אנו מאוד ממליצים לוודא תאריך אספקה של המוצרים ישנם בתי דפוס שמעקבים את האספקה וזה יכול ליצור אצלכם חור בכיס בסופו של דבר. 

כמובן תמיד תסתכלו אם אתם מקבלים יחס אישי או שמתייחסים אליכם כעוד ארנק שבא לשפוך כסף והכי חשוב תבדקו שבאמת דואגים לצרכים שלכם וחושבים יחד אתכם למה באמת זקוק העסק שלכם ומה עדיף להשקיע על פרסום.